Jeśli chodzi o zestaw mebli ogrodowych, trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii. To jedna z tych rzeczy, o których nie myśli się, dopóki nie jest się zmuszonym. Ale gdy już się to zrobi, trudno przejść obok tego obojętnie. Jest coś takiego w siedzeniu i przekształcaniu podwórka w przestrzeń, którą można się cieszyć. W końcu, kto nie chciałby spędzać jak najwięcej czasu z rodziną?

 

Zestaw mebli stołowych ogrodowych PAZZO brązowy

Zestaw mebli stołowych ogrodowych PAZZO brązowy

Zestaw mebli ogrodowych PAZZO składa się z czterech foteli technorattanowych o bardzo wygodnych siedziskach oraz kwadratowego stołu 100x100 cm - pozwalającego na wygodne wypicie kawy lub zjedzenie posiłku na świeżym powietrzu. Doskonale nadaje się do restauracji i letnich kawiarenek. Każdy fotel posiada miękkie poduszki na siedzisku, które są zabezpieczone teflonem, dzięki czemu są wodoodporne! Ważne jest, aby w przypadku ulewnego deszczu schować nasze poduszki, aby dłużej zachowały swoje wyjątkowe właściwości (te widoczne na zdjęciach nie są dołączone do zestawu). Meble mają aluminiowe ramy, dzięki czemu mogą stać na zewnątrz także zimą - nie korodują pod wpływem wody, jak inne materiały, które mogłyby korodować pod wpływem długotrwałego kontaktu z wodą. Technorattan to sztuczny materiał o trwałych właściwościach, które sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno do domu, jak i na lunch!

Kup online

Zestaw mebli ogrodowych technorattan Calmo brązowy

Zestaw mebli ogrodowych technorattan Calmo brązowy

Zestaw mebli ogrodowych Calmo jest wykonany na wytrzymałej stalowej ramie, która jest stabilna, a jednocześnie, dzięki wadze 60 kg, cały zestaw nie będzie się przesuwał na wietrze. Stelaż ten pokryty jest brązową plecionką technorattanową, której włókna mają nieco inne odcienie, dzięki czemu wygląda bardziej naturalnie. Materiał, którym pokryte są poduszki siedziskowe i oparciowe, zawiera tkaninę impregnowaną teflonem, dzięki czemu są one odporne na plamy i przesiąkanie, ale i tak należy je przykrywać, gdy pada deszcz, bo od tego zależy ich długotrwała ochrona.

Kup online

Maestoso komplet z technorattanu narożnik ogrodowy obiadowy

Maestoso komplet z technorattanu narożnik ogrodowy obiadowy

Zestaw technorattanowy Maestoso Grey to modułowa konstrukcja, która zapewni wygodne miejsce do siedzenia nawet 9 osobom. W skład zestawu wchodzą dwie sofy 2-osobowe, jeden narożnik, jedna sofa środkowa i dwie pufy oraz stół z blatem ze szkła hartowanego 143x83 cm; do kompletu mebli dodano również poduszki. Wszystkie te elementy są zabezpieczone trwałą tkaniną z powłoką teflonową, która chroni je przed drobnymi plamami z napojów lub wody, które można znaleźć na poszewkach poduszek.

Kup online

Meble tarasowe na metalowej konstrukcji z poduszkami Corsica

Meble tarasowe na metalowej konstrukcji z poduszkami Corsica

Te metalowe meble ogrodowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które oczekują od swoich siedzisk zewnętrznych wysokiej trwałości i nowoczesnego wzornictwa. To, co wyróżnia ten model spośród innych, to solidna stalowo-drewniana konstrukcja, która sprawia, że nawet po intensywnym użytkowaniu trudno się zużywa. Czarny metal, kolor drewna i szare poduszki tworzą bardzo ciekawą kompozycję, która ładnie uzupełni każdą aranżację tarasu. Oprócz wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji tych krzeseł, producent postawił w tym przypadku również na komfort użytkowania - przyczyniają się do tego wygodne poduszki z 12-centymetrowym wypełnieniem, a zdejmowane poszewki sprawiają, że można je zostawić w domu lub zdjąć, gdy zajdzie potrzeba ich wyprania - to kolejna zaleta!

Kup online

Autorka strony