• Trzmielina ,Emerald n Gold' (szczepiona na pniu)

Symbol: Trzmielina na pniu 140 cm
Wysokość docelowa Zależy od wysokości szczepienia
Stanowisko Cień, Półcień, Słoneczne
38.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 519694163

Zostaw telefon

Trzmielina ,Emerald n Gold' image

Rośliny szczepione na pniu pozwalają uzyskać ciekawy efekt miniaturowych drzewek, które możemy uprawiać nawet na niewielkiej powierzchni małego ogródka przydomowego, tarasu czy balkonu. Trzmielina złota równie dobrze może rosnąć w gruncie jak i w pojemnikach, uatrakcyjniając okolicę pięknymi kolorami oraz ciekawym pokrojem.

Wymagania.Nie jest wybredna co do podłoża, toleruje przeciętne gleby ogrodowe, zasobne w wodę, ale nie podmokłe.Najlepiej czuje się w miejscach zacisznych, osłoniętych od silnych wiatrów.Stanowisko słoneczne lub półcieniste, im więcej słońca tym intensywniejsze żółte wybarwienie.Odporna na suszę.

Pielęgnacja. Świetnie znosi przycinanie i formowanie. Zabieg ten najlepiej wykonać wiosną, po zakończeniu okresu porannych przymrozków. Drugie cięcie można wykonać jesienią. Cięcie sprzyja wytwarzaniu nowych pędów oraz utrzymuje zwarta formę drzewka.
Ozdobne liście. wielobarwne, pstre lub obrzeżone złoto-żółte

Wysokość szczepienia. 120-140 cm

Stanowisko. półcień

Mrozoodporność. -17 c -23 c

image

Wszystkie rośliny oferowane przez naszą szkółkę uprawiane są w dużych doniczkach , przed pakowaniem sprawdzamy ich system korzeniowy i badamy czy są one wolne od agrofagów i chorób.Każda roślina jest opisana i oznaczona paszportem roślin potwierdzającym że rośliny są wolne od agrofagów kwarantannowych.

Rośliny dostarczane są na terenie całej Polski , w każdym przypadku dokładnie zabezpieczamy sadzonki.

imageimage

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.